2 Mayıs 2007 23:44

Sofi'nin Yeni Dünyası

Michael Caine'li bir uyarlama daha geliyor...

Bestseller klasiği Sofi'nin Dünyası, 1999 yılında Norveçli sinemacı Erik Gustavson tarafından sinemaya uyarlanmış, fakat sinema filmi kitap kadar dikkat çekmeyi başaramamıştı.54 dile çevrilen ve 35 milyon satan kitabın yeni bir uyarlaması daha yola çıkmaya hazırlanıyor. Malle Jensen'in yazacağı ve İngilizce çekilecek olan filmin, Harry Potter ve Alis Harikalar Diyarında'nın izinden giden fantastik bir yapım olması planlanıyor.Amerika'da çekilecek olan yapımın ekibi ve oyuncuları henüz belli değil. Fakat Michael Caine'in hayli önemli bir rolde karşımıza çıkacağı söyleniyor.Norveçli felsefe öğretmeni Jostein Gaarder, 15 yaşındaki kahramanı aracılığı ile okuyucularını felsefe tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkarmıştı. Bakalım, Sofi'nin yeni beyazperde yolculuğu nasıl geçecek?
Yorumlar
  • nasıl olacak acaba çok merak ettim şimdi.

  • gerçekten çok güzel bir kitaptı kaç kere okudum hatırlamıyorum :)genelde kitaplardan uyarlanan filmler çok fazla güzel gelmiyor kitabı okuyanlar için umarım bu bir istisna olurda çok güzel bir film çıkar karşımıza ;)

  • merakle beklediğim kitap uyarlamalarından.bakalım nasıl bişey çıkacak

  • Sonunda birileri bu kitabın film olması gerektiğini aklına getirdi.Kitabın başarısını yakalar umarım.

  • Kitabı okudum ve gayet güzeldi ama açıkçası filmin nasıl olacağını tahmin edemiyorum.Bekleyelim ve görelim bakalım acaba nasıl olacak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir