13 Ağustos 2004 15:04

Soğukkanlı Katiller

Gwyneth Paltrow'dan Sandra Bullock'a…

Gwyneth Paltrow, Sandra Bullock, Sigourney Weaver, Mark Wahlberg; Doug McGrath'ın yeni filmi Every Word is True'da buluşuyor.Ünlü yazar Truman Capote'nin hayatı George Plimpton'un yazdığı biyografiden yola çıkılarak film yapılıyor. Gazeteci-yazar Capote'nin en ünlü eseri In Cold Blood 1966'da yayınlaşmış ve hikaye 1977'de Richard Brooks tarafından aynı isimle film yapılmıştı.McGrath filmde sadece yönetmen değil aynı zamanda filmin senaryosunu da yazacak. Kansas'lı bir aileyi öldüren ve idama mahkum edilen Dick Hickock ve Perry Smith'in, idamı beklerken Capote ile yaptıkları görüşmeler esnasında aralarında gelişen ilişki filmin ana temasını oluşturacak. Bu görüşmelerde yaşadıklarını Capote de In Cold Blood romanında anlatmıştı.Capote'yi Toby Jones canlandıracakken, Mark Wahlberg katillerden Perry Smith'i, Gwyneth Paltrow Peggy Lee'yi, Sigourney Weaver yazarın arkadaşını, Sandra Bullock ise Capote'nin çocukluk arkadaşı, Bülbülü Öldürmek kitabının yazarı Harper Lee karakterini canlandıracak.
Yorumlar
  • Gwyneth Paltrow suanda "proof" ile oscarın en güçlü aday adaylarından.2 ay öncesine kadar Sandra Bullock'da "Crash" ile yardımcı rolde adı geciyordu yalnız su sıralar listeden düştü. 2 side çok yetenekli oyuncular bu proje için seçilmeleri yerinde bir karar, sanırım Paltrow'u bu rollerde hiç görmedik...

  • çok guzel

  • sandra bullock iyi bir oyuncu her rolun hakkını vereceğini biliyorum ve bu filmde bence güzel olacak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir