25 Eylül 2009 10:12

Şok!

Gore Verbinski son yılların en önemli video oyunları arasında bulunan Bioshock'u beyazperdeye uyarlıyor...

Milyonlarca satan ve sayısız ödülün de sahibi olan ünlü Bioshock video oyunu, başarılı yönetmen Gore Verbinski'nin önderliğinde beyazperdeye uyarlanıyor.John Logan'ın yazacağı senaryo, serbest kuralların işlediği su altı kenti Rapture'de geçecek.Kahramanımız bir kaza sonucu kendini suların altında buluyor ve bir deniz fenerinden bu kente adım atıyor. Bu inanılmaz kent bir ütopya oluşturmak amacıyla kurulmuş fakat zaman içinde bir cehenneme dönüşmüştür...Bu arada hemen hatırlatalım, video oyununun devamı 2009 yılında meraklısıyla buluşacak. Film uyarlaması için ise biraz daha beklemek gerekecek.Yeni haberler yakında Beyazperde'de!
Yorumlar
  • fps oyun tarzında bir fenomen oldu şimdide beyazperdeye aktarılacak ,bence muhteşem bişe ortaya çıkacak Çok farklı bir film olacak.

  • Bana tekel aksiyon oyun türünü sevdiren tek oyundur.Ayrıca oyun içinde süregelen cool-jazz tınlarıylada sinemasal bir senfoninin bulgularını verir.Kısacası biodarbeeee...

  • Tek kelimeyle muhteşem bir fikir,görsel şölenin doruk noktasında olacağı şüphesiz bir gerçek :) güzel haber.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir