11 Eylül 2006 12:57

Son 5 Gün

Hürrem Erman III. Kısa Film Proje Yarışması için son günler...

Hürrem Erman III. Kısa Film Proje Yarışması için son başvuru tarihi 15 Eylül cuma, saat 17:00! Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve İletişim Fakülteleri Sinema Televizyon Bölümlerinde okuyan okurlarımız, seçtikleri bir konu üzerine hazırladıkları projeleriyle yarışmaya katılabilirler.Jüri, sinema yazarı Alin Taşçıyan, yazar Mario Levi, kısa filmci Meral Efe, yazar ve araştırmacı Rıza Kıraç ve film yönetmeni Ulaş İnaç'tan oluşuyor.Filmler, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema - Televizyon Bölümü, Gündoğdu Sok, No: 4, Narlıdere, İzmir adresine gönderilecek. Yarışma için (0232) 2389075/2H veya (0212) 2443202 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.Gösterin projenizi!
Yorumlar
  • Kısa film proje yarışması ha?!Keşke katılabilme imkanına sahip olabilseydim bu yaşımda ve çok fazla iddialı olurdum,buna o kadar çok inanıyorum ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir