23 Kasım 2005 14:04

Son Dakikada

Apted çekime başlıyor oyuncusu yok

Michael Apted yeni filmi Amazing Grace'in çekimlerine bu hafta başlıyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre başrolünde Ioan Gruffudd'un oynadığı filmin oyuncu kadrosu yeni belli oldu.Gruffudd'a Amazing Grace'te Romola Garai, Michael Gambon ve Rufus Sewell eşlik edecek.Walden Media'nın yapımcılığını üstlendiği filmde, İngiltere'de kölelik karşıtı hareketin liderlerinden William Wilberforce'un hayatı anlatılacak. 18. yüzyılda politik ve sosyal hayatta İngiltere'nin en güçlü adamı haline gelen Wilberforce'un etkisi o kadar büyüktü ki, kral da dahil ülkedeki herkesten çok daha önemli hale gelmişti.
Yorumlar
  • Hmm.. Film hakkında burada okuduklarım haricinde bilgim yok. Filmin konusu güzel ve ilgi çekici görünüyor. Senaryonun sürükleyiciliği ve atmosferin yoğunluğuyla aynı oranda başarılı olabilir. Bunlara ek olarak bir de Ioan Gruffudd'un oyunculuğuyla süper bir iş çıkabileceğini düşünüyorum. Umarım yanılmam.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir