25 Eylül 2009 10:12

Son Durak 3 Boyutlu!

Sevilen korku serisi Son Durak'ın dördüncü filmi, Son Durak 4 3D, 28 Ağustos 2009'da sinemalarda!

David R. Ellis'in yönettiği ve Krista Allen, Nick Zano, Mykelti Williamson ile Bobby Campo'nun rol aldığı Son Durak 4 3D (The Final Destination 4 3D), 28 Ağustos 2009'da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona sunuluyor.Nick ve arkadaşları hafta sonunda araba yarışı izlemeye giderler. Bu sırada Nick yarışın yapıldığı stadyumda çok büyük bir kaza meydana geldiğini, insanların öldüğünü ve stadyumun izleyicilerin üzerine yıkıldığını görür.Nick bu gördüklerinin birazdan yaşayacakları bir felaket olduğunu fark ederek, 12 kişiyi kendisi ile birlikte stadyumdan çıkmaya ikna eder ve böylece kazadan kurtulmuş olurlar.Ama ölüm yarım kalan işini bitirmek için geri döner. Stadyum kazasından kurtulanları çok daha korkunç kazalar beklemektedir.
Yorumlar
  • Görsel efektlerin doruğa çıktığı bir yapıt olmuş, ölüm sahneleri daha ürkütüc daha mide bulandırıcı olmuş. 3 boyutlu olması da cabası.. Oruc oruc gitmeyin iyi olmuyor:) Yaw bir de şu bayan seyircilerin çığlıkları yok mu, filmin sesini bastırdılar nerdeyse :P Velhasıl yakın çekim vıccıklık isteyenler buyursun gitsin. Son olarak film, "devamı kesin çekilir" dedirterek bitiyor... 10 üzerinden 7

  • bence çok iyi her seri de dahada iyi oluyor sodurak 4 3D yapmışlar buda diğerlerinden daha iyi olacak demektir.

  • Bence de artık tadında bırakılsın ilk film çok iyiydi ikincisinde farklı insanlar ama ilk filme de bağlanmalar olmus üçüncü film daha farklı ama senaryo aynı dörtte de senaryo değişmemiş demek istediğim son durak serisinin gelen devam filmleri bize bi yenilik getirmiyo yani gereksiz bence

  • Merakla bekliyorum zaten hoşuma gitmişti önceki filmler , 3D olmasın şimdi çok heyecanlandırdı beni :)

  • artık çok baydı,bu sefer karakterleri arttırmışlar daha çok ölüm izleyeceğiz artı bide 3D olayı var ama artık baydı yani sonuçta olacakları biliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir