6 Aralık 2010 01:00

Son filmimiz için Adana'yı Filistin'e çevirdik

Ukra İnşaat'ın reklam yüzü olarak karşımıza çıkan Necati Şaşmaz, önceki akşam Kanyon'da gerçekleşen 'Av Mevsimi'nin özel gösterimine katıldı.

Şaşmaz, evleniyor söylentileriyle ilgili olarak gazetecilerle şakalaştı ve "Siz hâlâ orada mısınız? Ben çoktan evlendim. Siz bana bundan sonra 'Ne zaman çocuk yapıyorsunuz?' diye sormalısınız" dedi. Hemen ardından durumu toparlayan ve evliliğin bir reklamdan ibaret olduğunu söyleyen ünlü aktör, "Hayranlarım bu evlenme olayını duyunca yasa boğulmuşlar. Umarım şimdi rahat bir nefes almışlardır" diye konuştu. 'Kurtlar Vadisi Filistin' filminin Filistin'de geçen sahneleri için Adana'ya set kurduklarını belirten Şaşmaz, "Filistin'de gala yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ise, "Aslında biz hiç gala yapmayacağız diye konuşmuştuk, sanmam" diye yanıtladı.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir