16 Haziran 2011 00:00

Son Harry Potter filminden en yeni afiş

Serinin son filmine ait en yeni materyal de önceki gün görücüye çıktı.

Harry Potter serisini nihayete erdirecek olan, temmuz ayı ortalarında vizyona girecek “Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2″dan ilk görsel, afiş ve fragmanlar yayınlanalı epey olmuştu. Serinin son filmine ait en yeni materyal de önceki gün görücüye çıktı…

Artık hepten bir iri kıyıma dönüşmüş olan Harry önde, yine bir şeylerden endişe duyarken, biraz da hayranlık besleyen Hermione solda, (eyvah afişi anlatıyo, kaçın!) yine olup bitenleri filmin sonunda anlayacak olan Ron ise sağda duruyor ve her biri ergenliğin doruklarını geride birakmış birer genç yetişkin gibi görünüyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir