14 Kasım 2003 20:10

Son Korku Filmi

Bağımsız korku filmi, Raindance Film Festivali'nde büyük ödül kazandı.

Yönetmenliğini Julian Richards'ın yaptığı bağımsız korku filmi The Last Horror Movie, bu yılın en başarılı İngiliz filmleri arasında gösteriliyor. Katıldığı festivallerde dikkat çeken yapım, Londra'nın bağımsızları kucaklayan film festivali Raindance'de, İngiliz filmleri kategorisinde En İyi Uzun Metraj ödülünün sahibi oldu.Richards'ın üçüncü filmi, dijital görüntülerle kurmaca ile gerçeklik arasında ilerliyor ve cinayetlerini film haline getiren, eski düğün fotoğrafçısı bir seri katili anlatıyor. Max Parry'nin cinayet günlükleri olarak da tanımlanan filmin, videonun verdiği "gerçek" hissini fazlasıyla kullandığı söyleniyor. Türün baş yapıtlarından Man Bites Dog'a benzetildiğini de hatırlatalım.
Yorumlar
  • Gelsin ya su sıralar piyasada hiç korku filmi yok.

  • bu "videonun verdiği gerçeklik hissi" ni daha önce Blair Cadısından biliyoruz.Yani orjinal değil.Ayrıca bir ingiliz filmi de olduğu için senaryonun işlenişi oldukça ağır olacaktır. Nedense konu çok orjinal gelmedi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir