25 Eylül 2009 10:12

Son Kumsal

Yönetmenler belgeselin acilen bir iletişim aracı olarak işlev görmesini amaçlıyorlar...

"Karadeniz'in otobana kurban edilişinin" belgeselini çeken Aydın Kudu ve Rüya Köksal, son kumsallarımızı kurtarabilmek için kasaba kasaba dolaşarak filmlerini gösterecek.Son Kumsal, Vakfıkebir'in Dutluk Plajı'nın son yazını, devamla kepçe ve grayderlere teslim oluşunu etkileyici görüntülerle, bölge sakinlerinin gerçekten de sakin ama yürek yakan anlatımlarıyla aktaran bir film. Güzel bir yaz günü, Vakfıkebir kasabasının Dutluk plajında neşeyle başlayan çocuklar, top oynayan, horon tepen gençler, güneşlenenler, yüzenler. Bir kaç yüz metre uzakta, onlarca kamyonun sahile boca ettigi kayaları denize dolduran iş makinaları vardır.Ayrıntılı bilgi için tıklayın!
Yorumlar
  • Sorun otobanda değil aslında, sistematik olarak yapılan hatalrda ve bu hatalara kişisel çıkarları uğruna göz yumanlarda bu belgeselleri seyreden çocuklarımız belki de daha sonra bizi suçlayacaklar. Tıpkı, bizim, bizden öncekileri suçladığımız gibi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir