29 Kasım 2003 12:44

Son Samuray'a Güvenmek

Yapımcılar, Son Samuray filmi konusunda endişeli. Uzmanların fikri alınacak!

Tom Cruise'lu Son Samuray, uzun bir süredir fragmanlarıyla tüm dünyanın huzurunda. Aralık başında Amerika'da vizyona girecek olan filme dair duyulan merak, yapımcıların endişelerini dindirme konusunda yeterli olmuyor. Filmin vizyona girdikten sonra iş yapıp yapmayacağından şüphelenen yapımcılar, gösterim öncesi özel bir gösterim yapmaya karar verdi. Son anda organize edilen bu gösterim, uzmanlar tarafından filme duyulan güvensizliğin işareti olarak kabul ediliyor. Bu tür gösterimlerin daha çok fısıltı gazatesine ihtiyaç duyan küçük filmlerin kulaktan kulağa yayılması için yapıldığı belirtiliyor.Japonya'nın modernizasyonuna dair olan savaş filmi, 1870'lerde geçiyor. Amerikan ordusundan bir yüzbaşı, Japon İmparatoru'nun davetlisi olarak askerleri eğitmek üzere geliyor. Japonya'nın ilk ordusuna savaşmayı öğreten Algren, burada köklü samuray kültürü ile tanışıyor.Doğrusu bize herhangi bir sorun varmış gibi gözükmedi, bekliyoruz.
Yorumlar
  • Valla Tom beni Azınlık Raporunda hayl kırıklıgına ugrattı diyebilirim..(Yani film kötüydü Spielberg e yakışmamıştı Tom un oyunculuguna diyecek yok)Ama ben Bu filme diger arkadaslar gibi cok guvenıyorum umarım yanılmam...

  • ben de güveniyorum ve bir seyirci daha garanti konu güzel ee üstüne üstlük tom var daha ne olsun filmi iple çekiyorum

  • Bence filmin fragmanları gayet güzel.Konusu da orjinal.Bence film beklentilere cevap verebilecek düzeyde.

  • yani en azindan bir seyircileri garanti:) aylardir bu filmi bekliyorum, umarim bir sorun cikmaz....

  • bence de çok saçma...doğrusu okuyunca çok şaşırdım.özel gösterim olacağını biliyordum ama bu yüzden olduğunu bilmiyordum.herşeye rağmen BEN SON SAMURAYA GÜVENİYORUM!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir