12 Mart 2007 12:17

Son Sürat

Wachowski kardeşler 2008 Mayıs'ında dönüyor!

Speed Racer projesinden sık sık bahsediyoruz. Larry ve Andy Wachowski'nin yazıp yönettiği proje, Mach Go Go Go isimli ünlü animenin beyazperde uyarlaması. Warner Bros. projeyi 9 Mayıs 2008'de izleyici ile buluşturmaya karar verdi.60'ların başında manga olarak okuyucuya sunulan ve daha sonra animasyonları yapılan Speed Racer, Gō Mifune ve diğer araba yarışçılarının serüvenlerini anlatıyor.Yapım vizyona girdiğinde, sadece sinema izleyicilerinin değil, spor dünyasının da ilgisini çekecek gibi gözüküyor. Çılgın araba meraklılarını ise hatırlatmaya gerek yok!
Yorumlar
  • yolda olan gzl projelerden biri

  • heytt bee bu çizgi filmi taaaaaa küçüklüğümden hatırlıyorum.. 6 , 7 yaşlarında falan izlerdim.. böle bir sürü yarışçılar ormana falan girerlerdi arabalarıyla.. araçlarından önlerinden testereler çıkar ve ağaçları keserek yol açarlardı kendikerine.. vayyy bee.... çok zaman geçmiş tabi..sinema filmi nasıl olacak bekliyoruz da.. yaaa 2008e kadar kim bekleyecek??

  • yaratıcı yönetmenler geri dönüyor....

  • işte bu güzel bi haber! merakla bekliycem

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir