25 Eylül 2009 10:12

Son Umut TV

Bilim kurgu türündeki Children of Men kitabı beyazperdeden sonra küçük ekranda!

Son Umut filmi etkileyici bir bilim kurgu sineması örneği olarak karşımıza çıkmıştı. Senaryosu, oyunculukları ve politik göndermeleri ile, sinemalara sıkça uğrayan vasat bilim kurgu aksiyonlar arasında öne çıkıyordu.Filme kaynaklık eden P. D. James imzalı "The Children of Men" kitabı şimdi de televizyon dizisi oluyor. Yapımcılar dizinin filmden son derece farklı olacağını belirtti. Özellikle de fimin sonlarına damgasını vuran savaş bölümleri dizide yer almayacakmış.
Yorumlar
  • Filmi özünde fikir olarak çok beğenmiştim ne var ki senaryosu kesinlikle çok özensiz ve mantık hataları ile dopdolu idi. Tutarlı bir senaryo akışı bekleyenleri tam bir hayal kırıklığına uğratmıştı film; umarım dizisi güzel olur çünkü fikir muazzamdı ve çok orjinaldi...

  • filmini beğenmemiştim ,umarım dedikleri gibi dizisi güzel olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir