20 Eylül 2006 12:06

Sonsuza Kadar Yaşamayı Kim İster?

Capote'nin genç ustası, ölümsüzlüğün sırrını araştırıyor...

Capote ile haklı bir başarı yakalayan yönetmen Bennett Miller, ilginç bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.Oscar adayı yönetmen The Immortalist ile insanoğlunu daima baştan çıkarmış ölümsüzlük konusunu ele almaya hazırlanıyor. Dante Harper'ın yazdığı senaryo, yaşamını mümkün olduğu kadar uzatmaya çalışan bir grup insanı ele alacak.Miller, filmin beden ölümsüzlüğü temasını oldukça gerçekçi bir şekilde ele alacağını, varlıklı insanların çeşitli yöntemlerle araştırdığı bu konunun trajik yönlerine eğileceğini açıklamış...Ciddi konulardan bahsetmişken biraz da dedikodu yapalım. İşin doğrusu Miller yakın zamanda Courtney Love ile sevgili oldukları yönünde dedikodularla gündeme gelmişti. Her ne kadar çift birlikteliklerini yalanlasa da, yönetmenin film haberleriyle gündeme gelmesi sevindirici. Ölümsüzlük demişken birden aklımıza geldi işte!
Yorumlar
  • güzel bir düşünce güzel şeyler çıkacağa benziyor..

  • zaten bu amaçla sanat yapılmıyor mu?yaptığı sanat eserinde bunu sorgulaması daha da güzel.umarım bu sorgulayış hepime farklı bir pencereden düşünme fırsatı verir.

  • oldukça ilginç ve insanoğlunun yanıt bulamadığısorulardan biri..evet kısmen yanıt bulunsada belki, çözümü açık değil.. neyse filme gelince ..merak uyandırdı bende diyebilirim..bedenlerin ölümsüzlüğü...ilginç bir konu ...umarım bir film beklentilerimizi karşılar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir