14 Nisan 2011 00:00

Sonunda erkek de oldu!

ABD’li oyuncu Meryl Streep, mezun olduğu Vassal College’ın 150. yılını, okulun kurucusu Matthew Vassar kılığında poz vererek kutladı.

New York, Poughkeepsie’de bulunan sanat okulu Vassar College’ın mezunlarına dağıtılan derginin özel sayısında kapağı süsleyen Streep, “Kariyerim boyunca farklı tiplemelere büründüm. Polonyalı bir göçmeni de, Amerikalı bir aşçıyı da canlandırdım. Ama daha önce hiç erkek kılığında poz vermemiştim." dedi.

Hayranı olduğu Matthew Vassar’a dönüşmenin kendisi için farklı bir anlamı olduğunu belirten Oscarlı oyuncu, bugüne kadar yaptığı en eğlenceli iş olduğunu da sözlerine ekledi.

Brigitte Lacombe’un ojektifine poz veren Streep, 1971 yılında okulun tiyatro bölümünden mezun olduğunu hatırlatarak, “Matthew Vassar, 1861’de sadece kızlara eğitim veren bir kolej açarak ne kadar cesur olduğunu gösterdi." dedi.

Okuduğu okulun kurucusu olarak poz vermeyi biraz da vefa borcunu ödemek için kabul ettiğini de söyleyen Streep, Vassar College'de okurken birçok anısının olduğunu ve o anılarını tekrardan hatırlamak için aslında bu işi kabul ettiğini de belirtti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir