10 Kasım 2004 14:36

Sonunda, Mask'ın Devamı mı?

Yüksek teknoloji casusu Kediler ve Köpekler'i dövüştüren adam, Larry Guterman, New Line Cinema'nın unutulan ticari başarısı Mask'ı canlandırmak için kolları sıvadı.Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan ve Jim Carrey'in zirveye çıkmasında ona eşlik eden ilk film o kadar büyük bir başarıya imza atmıştı ki, New Line yıllarca devamı çekmek için çabaladı durdu. Oysa Jim Carrey olmadan başarı da gelmeyecekti ve usta komedyen sürekli başka projelerle meşguldu.Guterman'ın yönetmek için stüdyoyla anlaşma imzaladığı filmin adı Son of the Mask. New Line filmin bir "devam" filmi olmadığının altını ısrarla çiziyor. Nitekim kadroda ne Jim Carrey'nin adı var ne de cazibeli Cameron Diaz'ın.Yeni filmin merkezinde çocuğu Maske tarafından ele geçirilip berbat bir mahluğa dönüşen bir çizer yer alacak. Filmin yıldızları henüz belirsiz. Biz çok umutlu olmasak da, dileriz ilkine yaraşır bir yapım çıkar ve Mask hayranları tatmin olur.
Yorumlar
  • bence de hiç gerek yoktu yani...jim carrey'nin olmaması büyük bir eksiklik.muhtemelen ilkinin tadını vermeyecektir!!!

  • ilk filmi pek çıktığında sevmiştim şimdi para verseniz seyretmem. İkincisinden çok fazla birşey beklemiyorum(ki zaten jim carrey de yokmuş)yani yine efecte boğacaklar herhalde ama iyi gişe yapar...

  • jim carrey bambaskadır ve bu filmi ondan başkası yüzünün akıyla çıkaramaz...

  • Özledik ya maskeyi.Ama Jim Carreysiz bakalım bir tadı kalacak mı?

  • Maske film olmadan önce çok sevilen bir çizgi romandı. Yaratıcısı Mike Richardson'dır. Blade ise Marvel'in bildiğimiz süper-kahraman evreninde yer alan "Morbius - Ghost Rider" gibi karakterlerin yanısıra korku odaklı olarak yaratılan kahramanlardan. Aslında Örümcek-Adam, Fantastik Dörtlü gibi karakterlerle aynı yapay evreni paylaşıyor.Her ikisi de çizgi roman uyarlamasıdır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir