21 Ocak 2005 03:14

Sophie Gibi Sophie

Da Vinci'ye en az Reno kadar yakışır

Dan Brown'un bestseller'ı 'nin beyazperdeye taşınacağını duyurduğumuz günden beri filmle ilgili tüm gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ron Howard'ın yönetmenliğini yapacağı Da Vinci macerasına dair son dedikodulara bakılırsa, şifrenin kilit ismi Sophie Neveu'yu orijinal bir Fransız, Sophie Marceau canlandıracak.FilmDeCulte'nin bildirdiğine göre Marceau, Guillaume Nicloux'un çekeceği ''le concile de pierre'' filminin kadrosundan son dakikada ayrılmış ve yerini Monica Belluci'ye bırakmış. Dedikodulara bakılırsa son dakika değişikliğinin gerçek sebebi, güzel Marceau'nun Da Vinci için anlaşmaya varmış olması. Bu yüzden eski anlaşmasını iptal eden yıldızın, Howard'ın filminde oynayacağı henüz resmi olarak doğrulanmasa da biz şimdiden oldukça yakıştırdık.Hikayenin baş karakteri Robert LangdonTom Hanks'in, peşindeki şüpheci Fransız komiser Bezu Rache'yi Jean Reno'nun canlandıracağı Ron Howard filmiyle ilgili hiçbir gelişmeyi kaçırmak istemiyorsanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin.
Yorumlar
  • Kitabı okumaya başladığım ilk andan itibaren aklıma gelen ilk ve tek kişi george Clooney di Langdon karakteri için. Ama Tom Hanks olur mu ya! Adamda en ufak bir karizma ya da cazibe yokken karşısındaki kadın oyuncuyla nasıl bir kimya tutturmasını bekleyebiliriz. Ama burada da işin içine yine arkadaşlık ilişkileri giriyor herkes ron howard la hanks in kanka olduğunu biliyor tıpkı spielbergle olduğu gibi. Ama bu filme de bu yapılmazki nerede bu kitabın yazarı? nerede Clooney hayranları Birleşiiiin!

  • kardeşim jim carry da vinci şifresindeki her rolü oynar (sophie dahil) silasda neymiş

  • ya Ron Howard bu kadar adamla nasıl başa çıkacak ya bir Jim Carry eksikti oda tam oldu ... Neden kitabın mükemmeliyetçiliği kanıtlamak için bu kadar yıldızı bir araya toplamak çok büyük risk...

  • Tom Hanks, Jean Reno, Sophie Marceau... Da Vinci Şifresindeki Teabing karakterini de Sir Sean Connery oynarsa, artık gerisini gelin siz düşünün! Tanrı Ron Howard'ı korusun.

  • kesinlikle ii seçim!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir