13 Mayıs 2003 23:41

Sophie Marceau ve Dostoyevski'nin Kumarbazı

İkimizin Hikayesi'nin yönetmeni Rob Reiner, fransız aktris Sophie Marceau'yu Loosely Based on a True Love Story (Gerçek Bir Aşk Öyküsünden Serbestçe Uyarlanmıştır) isimli filmde oynatacak. Film Rus yazarı Dostoyevski'nin Kumarbazı'nın yeni bir uyarlaması olacak.Kitabın daha 1997 yılında yapılan bir başka uyarlamasını Karoly Makk yönetmişti.Reiner'ın ilk başta Alex ve Emma olarak isimlendirilmiş olan bu yeni filminin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Tenenbaum Ailesi'nden hatırlayacağınız Luke Wilson ile biri olan Kate Hudson.Sophie Marceau son olarak, ülkesi Fransa'da, ilk yönetmenlik denemesi olan Parlez-moi d'amour (Bana Aşktan Sözet) ile gündemdeydi.
Yorumlar
  • rob reiner sıkıcı bir yönetmen.... sophie marceau ise tam anlamıyla sıfır bir oyuncu. kumarbaza gelince... o da daha önce yapılmış bir proje ve pek de parlak bir öyküye sahip değil. yani daha ne yapılabilir ki onun üzerine??? çok anlamsız. yine boş yere gidecek paralar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir