13 Mayıs 2003 23:41

South Parkçılar Azıttı

Aykırı çizgi dizi South Park'ın yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker'ın yeni projesi ABD'yi sarsacağa benziyor. İkili Family First adında yeni bir çizgi dizi hazırlıyor. Family First, yeni Amerika başkanı George W.Bush ve ailesi hakkında olacak. Dizinin senaryosundan basına sızan kimi bölümler, sayın Bush'u ileride sıkıntılı günler beklediğinin göstergesi. Dizi Bush'un ikiz kızları Jenna ve Barbara üzerine kurulmuş. 19 yaşındaki ikizler, basına sızan senaryoda ensest lezbiyen karakterler olarak belirtilmiş. Daha da ileri giden Stone ve Parker, ikiz kız kardeşler ve başkan yardımcısı Dick Cheney arasında cinsel ilişki bulunduğunu ima eden dialogları da senaryoya yerleştirmiş. İkilinin çalıştığı Comedy Central ise, Bush ikizlerine seksi bir karakter çizdiklerini ama lezbiyenliği içeren dialogların hazırlık senaryosundan basına yansıdığını ve planladıkları dizide buna yer vermeyeceklerini açıkladı. Bu şimdilik gelecek tepkileri savuşturmaya yönelik bir hamle olarak değerlendirildi. Bakalım ABD ifade özgürlüğünde nereye kadar tahammül edebilecek.
Yorumlar
  • Valla çok seviyorum South Park'ı...Yaratıcılarının elinden ne çıksa izlerim.Bir de Team Amerika var tabi, dvd'si çıkmıştır sevenlere duyurulur...

  • Bu gerçekten güzel haber south park kadar da aykırı olacandan kimsenin şüphesi yokturdur bir numarasın south park

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir