1 Eylül 2008 09:17

Şövalye'nin Geleceği Aydınlık...

Kara Şövalye'nin gişe hasılatı 500 milyon doları geçti. 45 günde bu rakama ulaşan başka bir film yok!

Kara Şövalye'nin başarısı gişe uzmanları tarafından yakından izleniyor. Filmin Amerika'da 45 günde kazandığı 500 milyon dolar, yüksek tutulan beklentileri bile aştı. Titanik'in bile aynı rakamı 91 günde elde ettiği vurgulanıyor. Peki bunun sonrasında ne olacak? Daha karanlık ve belki de daha bile uzun Batman filmleri için engel kalmayacak. Ayrıca yeni çizgi roman uyarlamaları için anlaşmalar imzalanacak. Eğer Amerika'da çizgi roman endüstrisinde çalışsaydık ve süper kahraman kitaplarımız raflarda olsaydı, her an ortalığı temiz tutardık. Hollywood'un ne zaman geleceği belli olmaz! Bu aralar büyük stüdyolarda her türden çizgi roman elden ele dolaşıyor.
Yorumlar
  • joker süperr

  • bu rak@m sadece abd hasılatı, genelde ise 884,521,000 $ a ulaştı...

  • gayet sevindirici bir haber.favori yonetmenlerimden nolan ile favori aktörlerimden balein ortak çalışması= gişede rekor

  • Kara şövalye ayarında bir film için çok anormal değil çünki film tek kelimeyle müthiş ben bile hayatımda ilk defa aynı filme sinemada iki kere gittim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir