13 Mayıs 2003 23:41

Spacey Tımarhaneye Kapatılıyor

Evhamlı olmasi ile taninan 'Olağan Şüpheli' KevinSpacey şimdi akıl hastası sanılan biri olarak buevhamlarının üstüne gidebilecek.Evet yanliş duymadınız; The Holywood Reporter'a göreiki Oscarlı yıldız Universal Pictures'in yeni bilimkurgu psiko-draması K-PAX'da çok uzaklardan, ütopikbir gezegenden geldiğini iddia eden olağandısı birakıl hastasını canlandıracak.Onu tedavi eden psikanalist önceleri Spacey'inkarakterinde kişilik kayması olduğunu düşünür; fakatdaha sonra bu yeni hastanın diğer hastalar üzerindeolumlu gelişmeler yarattığını farkedince düşünmeyebaşlar.Gene Brewer'ün romanından uyarlanan ve senaryosunuCharles Leavit'in yazdığı filmi Iain Softleyyönetecek. Reporter'a gore 1998'de filmin yildiziolarak Will Smith ve onu izleyen yılda da JonathanDemne yönetmen olarak düşünülmüş.Film hakkindaki tek soru işareti romana ne kadar sadıkkalınacağı. Ama kesin olan şu ki filmdeki yaratıkvarlıgı çok derinlerde insanlığa dair ruhsalarayışların üzerine kurgulanacak.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

   Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

  • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

   İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

  • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

   Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

  • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

   Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir