26 Mayıs 2006 14:39

Spacey Yıldızlar Arasında

Kar Wai'de yok yok!

Wong Kar Wai'nin yıldızlar geçidine dönen My Blueberry Nights filminden bahsetmiştik. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Kar Wai'nin ekibine Kevin Spacey ve Ed Harris de eklendi.My Blueberry Nights'da, aşkın anlamını bulabilmek için ülkeyi baştan başa kateden genç bir kadının karşılaştığı insanlar ve yaşadığı olayları izleyeceğiz.Norah Jones'un yapacağı yolculukta kendisine başta Jude Law ve Spacey olmak üzere, Rachel Weisz, Natalie Portman ve Ed Harris eşlik edecek. Bu yaz çekimlerine başlanacak olan film hem Kar Wai'nin ilk İngilizce filmi hem de Nicole Kidman'lı The Lady From Shanghai projesini 2007'ye erteletebilecek kadar güçlü bir hikaye.
Yorumlar
  • Hakkatende öyle ya bu nasıl bir kadro oldu böyle aman yeter daha kimse girmesin filme. Bu arada yalan yok ben şimdiden heyecanlanmaya başladım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir