2 Ağustos 2006 10:01

SPHE III Sizi Bekliyor

Kısa filmlerinizi hazırlayın...

Sony Pictures Home Entertainment'ın düzenlediği kısa film yarışmasının üçüncüsüne başvurular başladı. Son başvuru tarihi 1 Eylül olarak belirlenen festivalde kısa filmler animasyon, belgesel, deneysel ve kurmaca bölümleri altında değerlendirilecek ve ayrıca En İyi Kısa Film ödülü verilecek.En İyi Film'in 5000 YTL ve Sony HC3-HD kamera ile ödüllendirileceği yarışma hakkında detaylı bilgiyi 0212 311 13 58 numaralı telefondan veya turkey.info@sonybmg.com adresinden alabilirsiniz.T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın maddi katkılarıyla gerçekleştirilen yarışmada dereceye girenler, 14 Eylül tarihinde düzenlenecek törenle ödüllerini alacaklar.
Yorumlar
  • Cok güzel bir haber sinemayla ilgilenmek isteyipde cesareti olmayan arkadaşlar için bulunmayacak bir fırsat takip edip değerlendirmek lazım bu etkinlikleri.

  • valla süper bişi böle haberlerle de bizi bilgilendirmeniz çok sevindirici.sinema uğraşı bence sadece izlemek değil yaratmakta lazım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir