7 Mart 2016 08:13

Spider-Man (2017 reboot) – bilmek istedikleriniz

Oyuncular, yönetmen, hikaye...

Bir Spider-Man reboot’u daha? Bize uyar. Sam Raimi’nin üçlemesi ve Amazing Spider-Man’in yeniden çekiminden sonra Peter Parker’ın ilk günlerine dönüş yapıyoruz yine. Elimizdeki bilgiler ise henüz şunlar:


Hikaye: Çok bilgi yok elimizde hala, fakat hikayenin Peter Parker’ın lise yıllarından başladığını söyleyebiliriz. Romantik ve komik sahnelerin fazla olacağı gibi bir bilgi de geldi. Ama elbette her süperkahraman filminin bir kötü adamı da olur. Ortalığı karıştıracak olan The Vulture olabilir. Ya da Mysterio? Kraven the Hunter? Tonlarca seçenek var. Avengers tarzı bir dış tehdit olacağı kesin. Orijinal hikayenin birebir korunmayacağı da kesinleşmiş bilgiler arasında. Yazarlar ise John Francis Daley ve Jonathan M. Goldstein.
Oyuncular: 19 yaşındaki tıfıl Spider’ınızla tanışın: Tom Holland. Kendisi The Impossible ve In The Heart of the Sea gibi yapımlarda küçük tefek roller edinmiş bu zamana kadar ama kendisine ve oyunculuğuna çok da aşina ve hakim değiliz. Civil War filminde kendisiyle çalışan Russo kardeşler ise adeta oyuncunun olumlu referansları. Kesinleşen bir başka oyuncu ise Marisa Tomei. Tomei, Spider’ımızın May Hala’sı olacak.

Yönetmen: Jon Watts’ı Clown ve Cop Car filmlerinden biliyoruz ki bunlar korku ve gerilim öğeleri taşıyan filmlerdi. Televizyona yaptığı komedi türünde işler de var. Bakalım Spider-Man’in aksiyon/komedi karışımı oluşunu yönetmen kendi tarzıyla birleştirdiğinde ortaya nasıl bir film çıkacak?

Dedikodular: Sam Raimi’nin Spider Man’inde J. Jonah Jameson karakterini başarıyla canlandıran J.K. Simmons, yeni film için teklif gelirse buna açık olacağını belirtmişti bir röportajda. Bir tweet’e göre ise rap yıldızı Ice Cube bu rol için seçilmiş, fakat henüz hala onaylanmış bir bilgi değil bu. Eğer hikayede yer alacaksa, Norman Osborn karakteri için Matthew McConaughey düşünülüyor gibi başka bir onaylanmamış dedikodu var. Hikayede Iron Man’in olacağı bir başka onaylanmamış ama konuşulan konu…

MELİS ZARARSIZ

SÜPER GÜÇLERİ OLMAYAN EN GÜÇLÜ 10 SÜPER KAHRAMAN VE KÖTÜ


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir