22 Mayıs 2018 11:07

Spider-Man: Homecoming'de kimler kimler var?

Micheal Keaton ve Jake Gylenhaal gibi isimlerden haberler var...Spider-Man Homecoming projesinden bilgiler geliyor.Jon Watts’ın yönetmenlik koltuğuna oturacağı filmin senaryosunu Jonathan Goldstein ve John Francis Daley yazıyor.


Tom Holland’ın Spider-Man/Peter Parker rolüyle tekrar karşımıza çıkacağı devam filminde, ZendayaColeman ve Marisa Tomei de tekrar kadroda.


Vulture rolüyle kaldığı yerden devam etmeye hazırlanan Michael Keaton bilgisinden sonra yeni dedikodulara bakılırsa, Jake Gyllenhaal ise Mysterio rolü için Marvel’la anlaşmak üzere.


Gelişmelerden haberdar edeceğiz.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir