9 Aralık 2016 11:03

Spider-Man Homecoming'ten ilk fragman geldi

Merakla beklenen Spider-Man: Homecoming'ten ilk fragman yayınlandı.

Hazırlanın, Spider-Man büyük sansasyonu arkasına aldı ve geliyor. Spider-Man: Homecoming'ten ilk fragman yayınlandı ve film ilk fragmana bakınca harika görünüyor. Film, bir orijin hikayesi anlatmak yerine, Captain America: Civil War'ın sonrasında yaşananlara odaklanıyor. Peter Parker, okul hayatından feci halde sıkılmış halde, Chris Holland tarafından canlandırılarak karşımıza çıkıyor. Boş zamanlarını suçlulara karşı savaşarak ve bir gün Avengers'ın gerçek bir üyesi olma umuduyla geçirdiğini görüyoruz.

Tony Stark ise Peter Parker'ın henüz buna hazır olmadığını düşünüyor, ne yazık ki. Başka birinin Vulture'la başa çıkabileceğini de söylüyor bu arada. Michael Keaton'u Vulture rolüyle gördüğümüz için de ayrıca mutluyuz.


Fragman, yönetmen Jon Watts'ın yeni bir görünüme kavuşmasını sağladığını ortaya açıkça koyuyor. Peter Parker sonunda, gerçek bir öğrenci gibi görünüyor. Ayrıca eğer fragmana biraz dikkatli bakarsanız, Donald Glover'ı da görebilirsiniz.
Spider-Man: Homecoming'in vizyon tarihi 7 Temmuz 2017 olarak açıklandı. Yeni film gelinceye kadar oldukça sabırsızlanacağız ve fragmanlar da bu sabırsızlığımızı artıracak gibi görünüyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir