28 Nisan 2016 10:22

Spider-Man Iron Man ile buluşuyor

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nın yeni spotunda iki kahramanı birlikte görüyoruz.

Marvel’ın bu seneki sinema atağının en güçlü ayaklarından biri olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, vizyon tarihinden 10 gün önce yeni bir spot video ile karşımızda.

Yeni televizyon spotunda, daha önceki fragmanlarda sadece çarpıcı bir şekilde filme dahil oluşunu izlediğimiz Spider-Man’i biraz daha fazla görme şansı buluyoruz. “Herkese selam” diyerek söze başlayan Spider-Man daha sonra Captain America’ya dönüp “Kaptan, hayranınım,” diyor. Iron Man ise buna “Bir sohbet başlatmak zorunda değilsin” diyerek karşılık veriyor. Belki de bu yüzden Iron Man’i seviyoruzdur.

Mücadele kişisel değil

Birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girmek üzere olan en sevdiğimiz süper kahramanların hep birlikteyken böyle bir diyalog yaşaması, filmin dokusuyla ilgili de fikir edinmemizi sağlıyor. Görünen o ki, iki tarafın mücadelesi sadece ideolojik; kişisel değil. Kahramanların, birbirleriyle bir problemi yok. Öte yandan yine bu spotta gördüğümüz Spider-Man ve Captain America’nın dostu Bucky Barnes kavgası da bunu destekler nitelikte.
Spot içerisinde sesini daha çok duyma fırsatı bulduğumuz Spider-Man sesiyle bile tartışma yarattı. Ses tonu oldukça çocuksu bulundu ve sosyal medyada birçok kişi bu konuyu tartıştı.
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, 6 Mayıs’ta gösterime girecek.

ANDAÇ ÜZEL
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir