25 Eylül 2009 10:12

Spider-Man

Serinin 5. ve 6. filmlerinin senaristi belli oldu!

Sony Pictures Entertainment, Spider-Man'in 4. filmi hazırlıklarına bu yılın başlarında başlamışken stüdyo, Spider-Man 5 ve Spider-Man 6 için senarist James Vanderbilt ile anlaştı.Vanderbilt, Spider-Man 4'ün ilk yazarıydı. Yönetmen Sam Raimi, oyun yazarı David Lindsay-Abaire ile senaryoyu yeniden yazması için anlaşmıştı ve Gary Ross şimdi yeniden senaryoyu yazıyor. Raimi, Vanderbilt'in tüm fikirleriyle uyum göstermese de Columbia Pictures ve Marvel Studios yöneticileri bu fikirlerle uyumlu.Vanderbilt'in en son senaristliğini yaptığı filmler Sylvain White'ın yönettiği The Losers ve David Fincher'ın Zodiac.
Yorumlar
  • Çok acele ediliyor, daha 4. film bile çekilmemişken 5 ve 6. filmlerin anlaşmasını yapmakta neyin nesi. Çok saçma yangından mal kaçırır gibi ard arda sinema filmleri yapıyorlar. Para hırsı yüzünden seriyi beş para etmeyen gereksiz devam filmleriyle mahvediyorlar.

  • Batman gibi kahramanların flimleri yapılıyosa Spidermannin neden olmasın bence Sam Raimi gene üstesinden gelecektir.Tobiasta bu işe layık adamlardan zaten...

  • yani bir filmin basında 45 film cekilecegi duyulursa kabülümüz bundan sonra

  • olayları takip edip oyle yorum yazarsanız daha iyi olur. daha 1. film esnasında "9" film cekilecegi yazıldı cizildi sozlesmelerle kayıt altına alındı yani daha cok cok spiderman gorecegiz tum dusmanlarcıkar artık favorim electro dur sevgiler...

  • bana göre seriyi tadında bırakmak gerekir... mesela Yüzüklerin Efendisi , o kadar rekor izlenme oranına sahip olmasına rağmen seriyi tamda zirvede bırakıp başka filmlere yöneldiler.5 ve 6. neyin nesi?!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir