30 Haziran 2005 23:14

Spielberg Bu Çarşamba'yı Hatırlayacak

Jurassic Park'la Matrix'in arasında

Beklenen savaş başladı… Bugün ülkemizde de vizyona giren Dünyalar Savaşı, Amerika'da erken başladı ve Çarşamba günü 21.8 milyon dolar gişe hasılatıyla tüm zamanların en iyi yedinci açılışı yaptı.ComingSoon'un bildirdiğine göre Dünyalar Savaşı, Çarşamba günü vizyona giren filmler içinde 19 milyon dolarla açılış yapan Jurassic Park 3 ve 24.3 milyon dolarla açılış yapan Matrix Revolutions'ın arasına yerleşti.Son olarak Çarşamba günü vizyona girmiş olan film Batman Başlıyor'du ve 15.1 milyon dolar kazanmıştı. Yine aynı günde ancak Mayıs ayında vizyona giren Yıldız Savaşları: Bölüm III-Sith'in İntikamı ise 50 milyon dolarla listenin başında ve toplam hasılatını 360.1 milyon dolara yükseltti. Spielberg ve ekibinin Pazartesi sabahını nasıl karşılayacağını görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yorumlar
  • millet film gayet iyi spielberg yine fark yaratmış, beğenmeyenler herhalde dünyayı kurtaran bir kahraman, ve yine diğer ülkelere fark atan amerikan milliyetçiliğini seyircinin gözüne sokan tipik hollywood aksiyonu bekliyorlardır

  • Arkadaşlar bu çok iyi olmuş.Film hasılatı haketmiş bakalım pazartesi günü ne olacak sabırsızlıkla bekliyorum

  • Erdal kardeş sana katılıyorum!!!İnanamıorum ya hasılata değer vermek!!!Sinema bu mu??Eğer böyle hasılat gibi saçma birşeyi tartışıyorsak Spielberg'ün hiçte iyi bir yönetmen olmadığını düşüneceğim.Ama aslında bunlar sinema sanatının karanlık yüzünü bize gösteriyor!Zaten oyuncuların para yüzünden yönetmenleri geri çevirmesi bunun bir göstergesi.Ne yapalım insanlık işte.Keşke milyon dolarlar yerine kaç milyon insanın filmi izlediğini belitsek.Nerde?????Neyse herkese selamlar.İçiniz korkuyla dolsun ama sadece korku filmi izlerken!!!

  • heyy iyi olmuş umarm mutlu olur...

  • işe bakın! artık sinema bu oldu. ne kadar hasılat yapacak sabırsızlıkla bekliyoruz! yahu bu nedir? gerçekten... bu nedir?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir