19 Eylül 2005 02:38

Spielberg Fransa'da

Münih'in çekimlerine devam

Steven Spielberg'in son film projesi Münih, Fransa'da Paris şehir merkezine yakın köprü ve sokaklarda çekimlerine devam etmekte.Comigsoon'nun verdiği haberde, dışarıdan resim çekmenin imkansız sayılacağı bir güvenlik önlemi ile çalışılan film setinde, 250 set çalışanı, Bir-Hakeim köprüsü üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Paris polisinin ve özel güvenliklerin koruduğu oyuncular ve yönetmenin çalışma biçimi Paris ölçeğine göre bile çok büyük ve alışılmadık sayılmakta.Dekor, kostüm ve figürasyonun çeşitliliği ve aynı zamanda yüksek orandaki gizlilik filme olan ilgiyi ve merakı arttırmakta. 6- 7 adet limuzin, 20 metre yüksekliği olan kamera crainleri, 30 tır dolusu set malzemesi, eski model dönem arabaları, 2 adet steady kamera ile çaılşmalar devam etmekte.Universal Pictures'in yapımında çekilen film, Aralık ayı sonunda Amerika'da gösterime girecek. Filmde, 1972 Munih Olimpiyatları sırasında Filistin'li teröristlerce öldürülen 11 İsrail'li atletin yaşadıkları anlatılıyor.
Yorumlar
  • Evet geçenlerde bir teaser fragmanı izledim iyi görünüyordu umarım iyi bir iş cıkmıştır ortaya. Film oscarlardada şanslı görünüyor ama bakalım...

  • kendisine yapılan tehditlerden korkmayacak kadar cesur biri...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir