9 Eylül 2011 00:00

Spielberg gümbür gümbür geliyor

Efsane iki filmle geri dönüyor.

Indiana Jones And The Kingdom of The Crystal Skull/ Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı’nı yönettikten sonra film çekmeyen Steven Spielberg, önümüzdeki aylarda peş peşe vizyona girecek iki filmin yönetmen koltuğunda oturdu.

İlki bir süre önce çektiği ve 3 boyutlu hareket yakalama teknikleri kullanıldığı için uzun bir post-prodüksiyon süreci gerektiren The Adventures of Tintin: The Secret of The Unicorn. Hikâyesi, The Secret of The Unicorn ve Red Rackham’s Treasure kitaplarının öykülerinden uyarlanan filmde, Tenten’i Jamie Bell, Kaptan Haddock’u Andy Serkis oynuyor.

Yorumlar
  • Spielberg gibi bir sinema dahisinin yeni filmlerini merakla bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir