5 Ekim 2004 10:13

Spielberg, Indy 4'e Yeşil Işık Yaktı

Robbins de savaşa katıldı

Steven Spielberg'ün kendisinin bile takip edemediği programı sonunda hale yola koyuldu. Kasımda başlayacak Dünyalar Savaşı'nın çekimleri biter bitmez, yani 2005 başında Indiana Jones 4'ün seti kuruluyor.Harrison Ford hali hazırda yeniden Indy olmaya can atarken, George Lucas'ın sorumluluğunda olan senaryonun bir türlü hazırlanamaması, daha doğrusu yazılanlar üzerinde anlaşılamaması Indy'nin sürekli ertelenmesine neden olmuştu. Hatta en son Frank Darabont'a devredilen senaryoyunun üzerinde Lucas tarafından fazlaca oynanması sonucu senarist resti çekmiş ve artık kendinden tek bir cümle bile kalmayan senaryonun altına imza koymayacağını açıklamıştı. Lucas-Ford-Spielberg üçlüsünün, senaryoda sonunda anlaşıp anlaşamadıklarına dair hala resmi bir açıklama yok. Ama Spielberg Canal +'da yaptığı röportajda Dünyalar Savaşı'nın hemen ardından Indy 4'ün çekileceğini açık açık dile getirdi.Indy'yi bekleyeduralım, Dünyalar'ın durumu nadir? Tom Cruise'un üstüne kadroya bir dev isim daha eklendi. Tim Robbins astronom Ogilvy'i canlandırmak üzere Spielberg'le anlaştı. Yüzüklerin Efendisi'nin Eowyn'i Miranda Otto'yu da Cruise'un karısı olarak izleyeceğiz. Gazap Ateşi'nin küçük yıldızı Dakota Fanning'in çiftin kızlarını oynacağı Dünyalar Savaşı'nın 2005'e kadar yani bir buçuk iki ay gibi kısa bir sürede tamamlanması bekleniyor.Kısacası Spielberg post prodüksitonu bile beklemeden Indy'e başlayacak ve hemen peşinden de 1972 Münih Olimpiyatlarında yaşanan terror olaylarını anlatacağı politik filmi Vengeance'a dönecek. 2006 yazında yeni bir Indy fırtınasına hazır olun ve Beyazperde.com'u tıklamaya devam ederek hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
 • indy 4 geliyor

 • Gelmiş geçmiş en güzel üçlemelerin arasında olan Indiana Jones bundan sonra dörtleme olarak anılacak! Steven Spielberg'in kafasında başka projeler olmasaydı, 2006 yazı yerine 2005 yazında Indiana'yı izlemek büyük zevk olacaktı. Allah ömür verse de filmin çekimleri tamamlanabilse!

 • War of the Words şekilleniyor,en yakın rakibi Fantastik Dörtlüye duyurulur.Ancak Spilberg ve Cruise 'dan çekecekleri varmış gibi görülüyor.Ne de olsa devler sahaya indi..........

 • keşke Indy daha erkene alınabilse

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Yaşar Kemal filmleri Yapı Kredi Kültür Sanat'ta gösterilecek Yaşar Kemal filmleri Yapı Kredi Kültür Sanat'ta gösterilecek

  Türk edebiyatının kilometre taşı olarak gösterilen yazar Yaşar Kemal, vefatının 4. yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor.

 • Sinema tarihinin en seksi karakterleri Sinema tarihinin en seksi karakterleri

  İngiliz sinema portalı Chili’nin katılımcılarına sorarak hazırladığı ve binlerce sinemaseverin tercihlerine dayanılarak oluşturulan “Sinema tarihinin en seksi kadın ve erkek karakterleri” sıralaması yayımlandı.

 • Erkan Petekkaya’lı Kapan’dan ilk teaser Erkan Petekkaya’lı Kapan’dan ilk teaser

  Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya’nın başrolünü Öykü Çelik, Kemal Uçar ve Ali Gürer ile paylaştığı Kapan filminin ilk teaserı yayınlandı. Filmin sosyal medya hesaplarından yayınlanan teaser merak uyandırdı.

 • Aquaman 'milyar dolar' kulübünde Aquaman 'milyar dolar' kulübünde

  DC Comics'in son süper kahraman filmi Aquaman, Aralık ayında gösterime girdikten sonra geçtiğimiz hafta dünya genelinde 1 milyar dolar gişe hasılatı yaptı.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir