30 Mayıs 2005 18:11

Spielberg, Lucas'la Anlaştı

Indiana Jones için sonunda fikir birliği sağlandı

Yılan hikayesine dönen Indiana Jones 4'ün beyazperde yolundaki maceralarını aktarmaya devam ediyoruz. Aynı senaryo üzerinde buluşamayan Steven Spielberg ve George Lucas sonunda Jeff Nathanson sayesinde fikir birliği sağladı.Senaryo aşamasında yaşanan problemler nedeniyle sürekli askıya alınan ve Spielberg-Lucas-Ford üçlüsüne zor günler yaşatan Indie 4'ün Nathanson'ın kaleminden çıkan senaryosu beğenildi ve film için yeşil ışık yandı.Ünlü yönetmen ve yapımcısının beğenip onayladıkları senaryo son olarak Harrison Ford'un onayını almayı beklese de, artık Indie'lik yaşı geçmeye başlayan ünlü oyuncunun bir an evvel kamera karşısına geçmek istediği kesin.Sıkıysa Yakala ve Terminal gibi başka Spielberg filmlerinin de altında imzası bulunan ünlü senaristin hikayesini 2006'da sinemalarda görebilmek için geri saymaya başlayabiliriz.
Yorumlar
  • Spielberg War of the Worlds'un çekimlerini tamamladı vizyon tarihini bekliyor. Sanırım spielberg indiana devam filmini 2007 de vizyona sokar. Ondan önce olimpiyatlarda yaşanan olayların konu alındığı proje ile uğraşıyor. Bana kalırsa da bence indiana şimdilik biraz beklesin.

  • İşallah daha iyi olcak gerçekten. Lucas&Spielberg ikilisinden sonra Harrison Ford da onya verirse katıldığına göre daha ne olsun...Daha çok uzun sürecek anlaşılan. Aslında Lucas, SW: Episode III projesini bitirdi başkada önemli projesi yok herhalde ama Spileberg ise War Of Worlds ile uğraşıyor bu yapımlarından sonra Indiana Jones IV'e bakıcaz demişlerdi her ikiside sanırım...

  • işte iki usta diger indiana filmleri süperdi bu dahada iyi olacak ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir