25 Eylül 2009 10:12

Spielberg Tavşanları Seviyor

Steven Spielberg'in yönetmenliğini yapacağı yeni film belli oldu!

Usta yönetmen, Mary Chase'in Pulitzer Ödülü kazanan oyunu Harvey'in adaptasyonunu çekecek. Filmin co-prodüksiyonunu 20th Century Fox ve DreamWorks üstleniyor. Harvey, sevimli ama bir o kadar da eksantrik bir tip olan Elwood P. Dowd'un görünmeyen bir tavşanla olan arkadaşlığının toplumu ve ailesini nasıl etkilediğini anlatan bir hikaye. Harvey, ilk olarak çok satan kitapların yazarı Jonathan Tropper tarafından senaryolaştırıldı. 1944 yılında Pulitzer ödülünü kazanan oyun, ilk olarak 1950 yılında Jimmy Stewart ve Josephine Hull'un başrolde olduğu filmi yapılmıştı. Filmin son versiyonunun prodüksiyonu 2010'un başlarında başlayacak.
Yorumlar
  • S.Spielberg kariyerinde şu zamanlar bir duraksama yaşıyor. Bir türlü içine sinmeyen projeler geliyor önüne sanırım boş kalmamak adına bu projeyide ajandasına aldı. Biz kendisindne kaliteli bilimkurgu ve macera filmleri bekliyoruz. Umarım yeni projesi bizleri yine kendine hayran bıraktırır...

  • Hangisini çekeceksin be adam? Tenteni mi, Interstellar dediğin bilim-kurguyu mu, Indy 5i mi, Lincoln dediğin dönem filmini mi? Hangisini? Ajandası hakikaten kabardı. Tek filme yoğunlaşmayınca da ortaya iyi filmler çıkaramıyor. Bence de düşüşte. Transformers gibi dandik filmlerin arkasına geçer oldu. Indy 4 çok kötüydü. War of the Worlds de öyle. Zaten artık bir şey beklemiyorum ondan. En önemli eserlerini yaptı bence.

  • Spielberg benim için düşüşte.Son filmi gişede cok iyi işler yaptı ama kristal kafatsı krallıgı cogu kitleyi tatmin etmedi war of the worlds gibi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir