20 Temmuz 2004 04:49

Spielberg'ün Eli Robotların Üstünde

Transformers dönüşümü beyazperdede tamamlayacak

Tüm çizgi kahramanlar beyazperdeye zıplar da Transformerlar geri kalır mı? 90'lı yılların ülkemizde de hit olan çizgi dizisi Transformers'ın sinema filmi olacağı ne zamandır konuşuluyordu, AICN'nin bildirdiğine göre Steven Spielberg de robotlara el atmış.Önümezdeki hafta resmi olarak açıklanması beklenen filmin yapımcıları Don Murphy ve Tom DeSanto proje için çok heyecanlılar. Daha önce ortada dolaşan dedikodulara göre filmin yönetmeni de Robert Zemeckis olacaktı. Ancak Zemeckis hem son filmi The Polar Express'e kendini fazlaca kaptırmış, hem de bilim-kurgu öğeleri ağır basacak robot filminden gözü birazcık korkmuş. Durumdan faydalanan Spielberg de bir uçağa atladığı gibi Rhode Island'a gitmiş ve film haklarını elinde bulunduran Hasbro'nun ekibiyle toplantı yapmış.Şirket film haklarını New Line'a mı, Dreamworks'e mi vermek konusunda kararsız fakat yine dedikodulara göre- Spielberg'le yapılan toplantıdan sonra ağırlık Dreamworks'e kaymış. Steven Spielberg bu, bugüne kadar kafasına koyduğu hangi projeyi gerçekleştirmedi ki?Stüdyo içinden gelen haberler doğrulanırsa robotlar son dönüşümü Spielberg'ün ellerinde tamamlayacak ve büyük ihtimalle seyretmesi çok keyifli olacak. Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, beraber görelim.
Yorumlar
  • jojo da ki transformes daha güzeldi kahramanların adları bile değişti optimus aslında kocagoril heatchatta çitaydı ve daha güzeldi panter fare arı gibi kahramanlarda vardı

  • Transformes Sahane 1 cızgı fılmdı ama gecenLErde kanaL D de denk geLdım peq hosuma gıtmedı ama spierLberg e guvenıyorum o herzmn ıyı seyLer yapar.

  • ne spielberg ne bir başka yönetmen yeter ki şu transformersi film yapsınlar

  • Transformers da iyi olur tabi ama önce Voltran'ı çekselerdi:)) Müzik iyiydi gerçekten mekanik bir sesten çıkıyordu sözler, Traznsformers anad robot Septicans mı diyordu, öyleydi herhalde:))

  • trt de büyük bir hayranlıkla izliodum ve şarkısı hala aklımdadır.spielberg önceden benim ilahım gibi bişeydi ama yaşattığı hayl kırıklıklarından sonra ne kadar güvenebileceğimi bilemiyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir