25 Eylül 2009 10:12

Sporcu Pacino

Usta aktör Al Pacino, ünlü spor adamı Tommy Lasorda'yı beyazperdede canlandırıyor!

Miramax Tommy Lasorda'nın yaşamını beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor. Usta aktör Al Pacino spor adamını beyazperdede canlandırmak istediğini açıkladı. Eşini de Michelle Pfeiffer'ın canlandırması düşünülüyor.Amerikan spor dünyasının en önemli isimlerinden biri olaun Lasorda, spora oyuncu olarak başlayıp beyzbol koçu olarak devam etti. Küçük ligde başladığı koçluğa Brooklyn Dodgers'da devam etti. 1976-1996 yılları arasında ise Los Angeles Dodgers için çalıştı.Ona ait olan "İmkânsızla imkân dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir" sözü de gazete köşelerinin favori Altın Söz'leri arasındadır.
Yorumlar
  • Pacino da kesinlikle sinema yeteneği var beyazperdenin 1 numarası,salvador dali filmini bekliyorum bekliyorum eminim mükemmel bir film izlicez sayesinde.Onu beyazperde de görmek beni sinemaya daha çok bağlıyor.

  • Al Pacino ölene kadar film yapsın yine izlerim.

  • Ne yapsa yakışır =))değilmi ama:)..Bu arada sözde güzelmiş gerçekten..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir