2 Haziran 2004 15:38

Şrek ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri

2006'ya ne kaldı ki?

Şrek 2 vizyona girerdiği memleketlerde gişeleri altüst edince serinin 3. ve 4. filmleri için çalışmaların başladığını daha önce duyurmuştuk. Yeşil canavarla ilgili son haberlerse kahramanımızın kaderini çizecek senaristlerle ilgili. Peter Seamon ve Jeffrey Price, başka bir senarist Jon Zack'in danışmanlığında, bir prensesle evlendiğine göre artık prens sayabileceğimiz Şrek'in hayatına yön verecek yeni isimler.Senaristler üçüncü filmde sevimli yeşil yaratığımızı Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri ile karşılaştırmayı planlıyorlar. Ayrıntılar henüz netleşmemiş olsa da, bizce artık efsaneleşmeye başlamış olan Şrek'i, bir başka efsane olan Yuvarlak Masa Şövalyeleriyle bir arada izlemek çok eğlenceli olacak.
Yorumlar
  • merakla bekliyorum

  • merhaba::: şrek şuana kadar çekilmiş olan animasyonlar içerisinde en iyisi ki ilk bölümün arkasında ikinci bölümün hüsranla sonuçlanacağı düşünülürken devam filimlerinin hayal kırıkıklarının aksine büyük bir başarı gösterdi. bunu gişede de göstermiş oldu. sadece küçük izleyiciyi de değil yetişkinleri de sardı. üçüncü bölümü heyecanla bekliyoruzzzz.

  • aferim ! izle ...

  • ilk filmi izlemiştim.eğelenceli vede sürükleyici idi.türkçe dublajlarda gayet başarılıydı.devam filmlerini de izleyeceğim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir