8 Şubat 2006 10:09

Stallone'ye Çifte Bela

Rambo yönetmenini bulamıyor!?

Rocky Balboa yoluna devam ederken Sylvester Stallone bir başka beyazperde efsanesini, Rambo'yu unutmuş değil. Ancak Rambo 4'ün yönetmen koltuğunun hala boş olması bazı dedikoduları da beraberinde getirdi.JoBlo'nun bildirdiğine göre Rambo 4'ün yönetmenliğini, tıpkı Rocky Balboa'da olduğu gibi Stallone üstlenecek.Rambo'nun emeklilik günlerinin keyfini süremeyeceği dördüncü filmi yönetmesi için bazı ustaların isimlerini daha önce anmıştık. Ancak hala hiçbir yönetmen filmi sahiplenmedi. Rocy'nin setini kapatır kapatmaz Rambo'nunkini açacağını sık sık dile getirmişti Sly. Görülen o ki ünlü aktör iki seriyi de geri döndürebilmek için elinden geleni fazlasıyla yapıyor.
Yorumlar
  • Ben de rambo'yu değil ama rocky i sabırsızlıkla bekliyorum.Ama en büyük üzüntüm aynı zamanda nicolas cage'in de halası olan talia shire(adrian) yani rocky'nin büyük aşkının oynamayacak olması.gerçekten üzücü...Rocky Gerçekten de bi efsane...

  • Efsaneleri (Rocky,Rambo) tekrar canlandırıyor.Helal olsun sana. Başarılarının devamını dilerim.

  • Rocky için sabırsızlanıyorum ama Rambo olmasın artık.

  • Rambo adamım, yeter artık yerinde kal. Başka film çek. Amerikan milliyetçiliği filminden gına geldi, zaten bir başarı sağlayamaz kanımca. Kurtlar vadisi var zaten millete o yetiyor birde senle mi uğraşacaklar.

  • o bir efsane kayıp olduğu son 10 yıla rağmen hala o bir efsane ve bunu bir kez daha herkese göstercek.bence eğer iki filmden birinde(tercihen ramboda)artık genşlik günlerini kaybetmiş bir kahramanı oynarsa(clint eastwood un unforgiven de yaptığı gibi)oscarlara bile göz kırpabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir