15 Kasım 2018 16:26

Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.


Örümcek Adam, Hulk ve Iron Man gibi fenomen kahramanlar yaratan Stan Lee, yeni bir kahramanın üzerinde daha çalışıyormuş. Lee'nin kızı J.C., TMZ ile yaptığı röportajda babasına son bir karakterin yaratımı için yardım ettiğini söyledi. Hayatı boyunca babasını, kendisiyle birlikte bir karakter yaratmaya ikna etmeye çalıştığını ifade eden J.C., Lee ölmeden önceDirt Man adlı karakter üzerinde çalıştıklarını söyledi. Lee’nin kızı J.C., "Karakter henüz tamamlanmadı. Bu, oldukça ilginç bir karakter olacak. Dirt Man'in bir filmde yer almasını çok istiyorum" diye konuştu. 12 Kasım'da hayatını kaybeden Stan Lee 95 yaşındaydı. Ünlü sanatçının Marvel evrenine kattığı karakterler arasında Örümcek Adam, Fantastik Dörtlü, Orijinal X-Men, Hulk, Iron Man, Doctor Doom ve Galactus gibi önemli karakterler bulunuyor.


Stan Lee’nin en büyük mirası Marvel de'Spider-Man'in ve Marvel'in Babası' olarak anılan Stan Lee'ye dair bir video paylaştı. 1968'de Stan Lee'nin yaptığı bir konuşmayla başlayan video, sektörün önemli isimlerinin Stan Lee hakında yaptığı güzel yorumlarla devam ediyor.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir