13 Mayıs 2003 23:41

Star Wars 7, 8 ve 9 Olmayacak!..

Yıldız Savaşları'nın 3. bölümünün ardından, yeni bir üç filmin daha çekileceğine dair ortaya atılan farklı spekülasyonlar üzerine Lucasfilm'den açıklama yapıldı. Yapım aşamasında olan Yıldız Savaşları: Bölüm III mitolojinin son filmi olacak. Yani Yıldız Savaşları efsanesi 6 filmlik bir devasa yapım olarak sinema tarihindeki özel yerini alacak...Yeni bir üçlemenin ortaya atılmasında yaratıcısı George Lucas'ın da röportajlarında projeye yeşil ışık yakmasının da etkisi olmuştu. Özellikle fan sitelerinde yenilerinin çekilmeyeceği bilinmesine rağmen, sinema sitelerinde dedikoduların yayılmasıyla, nihayet kaynağından bir açıklama geldi. 2005 yılında izleyeceğimiz üçüncü bölüm uzun soluklu filmin son bölümü olacak. En azından şimdilik böyle...
Yorumlar
  • 7. filmin bir kaç resmin görmüştüm onlar sahte mi yoksa gizli bir gerçek mi war???

  • Stra Trek veya James Bond gibi hala sürüp giden film serileri varken Star Wars dan sıkılmayı anlamıyorum. 6 filmde aynı hikayeyi tamaladıktan sonra belki başka bir yönetmen ileride efsaneyi sürdürmeyi deneyebilir. Kirk öldüğünde Star Trek den soğumuştum ama insan bir süre sonra yeni maceraları istiyor. Fanlardan bahsediyorum tabii.. Filmleri beğenmeyenlerde olması gerekiyor. Karanlık taraf olmazsa aydınlığın ne önemi kalır.

  • john doe çıksada izlemessin olur biter! insanların fanı oldukları şeylere saygılı olmayı öğrenin...sen belki yarısına dayanamıyorsun fakat ben kişisel olarak sinemada sadece EP2 yi 8+ kez izledim..Lucas zaten EP3 ten itibaren çekmeyeceğini 97 yılında açıklamıştı...en azından kendi çekmeyecek...Fkat yine EP5 te Irwin Kescner gibi başka bir yönetmen tarafından devam etmesi iyi olur!STAR WARS u herşeyden çok seviyorum!

  • ilerde zibidinin biri bunu ckmek istiyom diye cıkar ortaya bu filmlerden pekala bimilyon tane cekilebilir istenince

  • ASLINDA STAR WARS 9 BÖLÜM OLARAK TASARLANMIŞTI.7-8 VE 9'UN HİKAYELERİ MEVCUT.GALAKSİDEKİ SAVAŞLARIN DEVAM ETMESİ GEREK.BELKİ İLERİDE ONLARIN ÇEKİLMESİNE KARAR VERİLİR...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir