26 Mayıs 2018 19:10

Star Wars devam filmlerinde sırada Boba Fett var!

Projenin yönetmenliğini yakın zamanda Logan'ı yöneten James Mangold üstlenecek.Cuma vizyona giren Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filmiyle Star Wars evreninin sevilen karakterlerinden Han Solo'nun gençlik yıllarına gidiliyor.Star Wars evreninde hayranların en çok filmini görmek istediği karakterlerden biri ise Boba Fett'ti. Yabancı basın haberlerine göre uzun bir süredir üzerine konuşulan proje nihayet hayata geçiriliyor.


Hazırlıkları başlayan projenin yönetmenliğini 3:10 to Yuma ve Logan gibi filmlerden tanıdığımız James Mangold üstleniyor.


Star Wars evreni için konuşulan diğer karakter filmleri ise Obi-Wan Kenobi ve Lando Calrissian üzerine... Bekleyelim, görelim.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir