10 Aralık 2015 08:20

Star Wars dondurmasının 'Güç'ü

Star Wars'dan ilham alan dondurma için damaklarınızı hazırlayın.

New York'daki bir şirket Star Wars: Güç Uyanıyor'un tanıtımı için hem aydınlık hem de karanlık (Light side ve Dark side) için yeni dondurma üretmeye karar verdi.
The Light Side dondurması aslında Star Wars evreninde olmayan bir terimden ismini alıyor. Kakao parçacıkları olan bu vanilyalı dondurmada kakao parçacıkları daima kötülükle savaşan iyileri temsil ediyor.

The Dark Side dondurmasına ise yoğun bir espresso tadı var. Brownie ve kakao parçacıkları da cabası... İyi tarafı temsil etmesi için beyaz çikolata parçaları eklemeyi ihmal etmemişler.

Şu anda Amerika'da kargoyla evinize sipariş edebiliyorsunuz. Eğer dondurmalar orada sevilirse yakında onları Türkiye'de de görebiliriz. Tetikte olun!

STAR WARS KUTLAMASINDAN 10 HARİKA KOSTÜM

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir