2 Mayıs 2016 11:24

Star Wars setinden ilk fotoğraflar yayınlandı

Sekizinci filmin setinden yayınlanan fotoğraflar, heyecan verici görünüyor.


George Lucas’ın yarattığı ve yedinci filmi geçtiğimiz sene vizyona giren dünyanın en popüler bilim kurgu serisi Star Wars’un yeni filmi sessiz sedasız çekilmeye devam ediyor. Sekizinci filmden yeni set fotoğrafları yayınlandı. Yayınlanan fotoğraflar, hayranların heyecanını zirveye taşıyacak cinsten.


Bilim kurgu türünün en iyi örneklerinden birisi kabul edilen Star Wars’un ismi henüz açıklanmayan sekizinci filminin çekimleri, Londra’daki Pinewood Stüdyoları’nda devam ediyor. Sekizinci filmin çekimleri geçtiğimiz Şubat ayında başladı ve vizyon tarihi ise şimdilik 2017 yılının Aralık ayı olarak açıklandı.

Yayınlanan set fotoğraflarında Star Wars evreninin en ünlü uzay gemisi olan Millenium Falcon görülüyor. Millenium Falcon, yedinci filmin sonunda Rey karakterinin ziyaret ettiği gezegenin hemen yanında duruyor. Bu gezegende Rey, Luke Skywalker’ı bulmuştu.

Millenium Falcon’un yakınlarındaki bir diğer set daha dikkat çekiyor. Bu setin ne için inşa edildiği ise henüz bilinmese de, serinin hayranları sosyal medyada bunu tartışmaya devam ediyor.

Yeni filmin konusuyla ilgili henüz pek bir veri bulunmamakla birlikte, bu set fotoğrafları hayranların biraz olsun akıl yürütmesine yardımcı oluyor. Fotoğraflara göre sekizinci film, The Force Awakens’ın bıraktığı yerden devam edecek.

10 Şubat’ta başlayan ve 22 hafta sürmesi beklenen çekimlerin, 15 Temmuz’da bitmesi planlanıyor.
Sekizinci film, Rian Johnson, dokuzuncu film ise Colin Trevorrow tarafından yönetilecek.

The Force Awakens’ta hayatta kalan karakterlerle birlikte, Benicio Del Toro, Laura Dem ve Kelly Marie Tran’in de sekizinci filmin kadrosuna eklendiği açıklanmıştı.
Yorumlar
  • beğenerek izliyoruz

  • beğenerek izliyoruz

  • ufolar gerçek

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir