5 Temmuz 2011 00:00

Steven Seagal 'Cengiz Han' olmaya hazırlanıyor

ABD'li ünlü aktör Steven Seagal, Moğol imparatoru Cengiz Han'ın hayatını anlatan bir filmde oynayacağını söyledi.

Kazakistan'ın başkenti Astana'da düzenlenen “Aksiyon Filmleri Festivaline” katılan Seagal, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Festivalin organizasyonunu üstlenen ünlü Kazak yönetmen Timur Bakmambetov ile birlikte Moğol imparatorö Cengiz Han'ın hayatını anlatan bir proje üzerinde çalıştıklarını anlatan Seagal, Kazakistan hükümetinin de bu filme desteğini beklediklerini söyledi.

Holywood sinema sektörünün şu anda büyük bir krizin içinde olduğunu anlatan Seagal, ABD'li sinema sanatçılarının dünyanın çeşitli ülkelerinde değişik projelerde yer aldıklarını ifade etti.

Rus sinemacılardan da teklif aldığını anlatan Seagal, mekan olarak Rusya'dan yararlanabileceklerini ancak şu anda onlarla bir proje üzerinde anlaşma sağlayamadıklarını söyledi.

Yorumlar
  • Kazaklar bile Steven Seagal'ı oynatıp Cengiz Han'ın filmini çekiyorlar, biz kaç yıldır Fetih 1453 filminin çekimlerini hala bitiremedik.

  • tabi, yahudiler şimdi yeni Kuracakları ILIMLI İSLAM Nur Tarikatını dünyaya tanıtmak için Türklerin atalarını konu alan filmler ile bu oyuna başladığını gösteriyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir