11 Mart 2010 12:45

Steven Spielberg, Onurlandırılıyor!

Ünlü yönetmen Spielberg, yönetmenliğinin yanısıra, projelerindeki ses çalışmalarına gösterdiği özenle de öne çıkıyor...

Motion Picture Ses Editörleri, Steven Spielberg'i 2010 Filmciler Ödülü organizasyonunda onurlandıracaklar. MPSE, Spielberg'in, projelerinin sesle ilgili olan süreçlerine ve soundtracklerine olan yaklaşımı dolayısıyla kendisini takdir ettiklerini belirttiler.MPSE başkanı Bobby Banks, Spielberg'in ses ve müzikle ilgili çalışmalarının, ses editörleriyle olan çalışma uyumunun, sinemada ses çalışmalarına yeni boyutlar getirdiğini söyledi. Spielberg'in ses konusundaki takdire şayan işleri, özellikle E.T, Jaws, Er Ryan,'ı Kurtarmak, Schindler'in Listesi, Dünyalar Savaş ve dört adet Indiana Jones filmlerinde öne çıkıyor...MPSE'nin Golden Reel ödülleri 20 Şubat'ta Los Angeles'ta Westin Bonaventure Otelindeki seremonide sahiplerini bulucak.
Yorumlar
  • Hak ediyor fazlasıyla yalnız kendisinden şu sıralar bizlere parmak ısırtacak akdar başarılı bir bilimkurgu filmi çekmesini istiyoruz.

  • Özellikle er ryanı kurtarmak ve geleceğe dönüş serisindeki soundtrackleri çok etkileyici!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir