17 Nisan 2018 09:16

Steven Spielberg tüm filmleriyle gişe rekoru kıran yönetmen oldu!

Ready Player One'ın da başarısını eklediğimizde toplamda gişede 10 milyar dolarlık hasılat elde eden ilk yönetmen Spielberg oldu!Ünlü yönetmen Steven Spielberg'in son on yılda en iyi açılış yapan filmi olan Ready Player One, Spielberg'ün önceki gişe başarılarıyla birleştirildiğinde kendisine rekor kırdırttı.


Jurassic Park,” “E.T.,” “Close Encounters of the Third Kind,” Schindler’s List,” “Jaws,” ve tüm “Indiana Jones” serisinin gişe başarılarını düşünürsek, çok da şaşırtıcı olmasa gerek bu rakam: 10 milyar dolar!


Ready Player One'dan sonra rakamı yükselten diğer iki film E.T ve Jaws.


Tüm filmlerinin toplam hasılat rakamı anlamında Peter Jackson, Spielberg'i takip eden isim. Filmlerinin kazancı dünya çapında 6 milyar dolara yaklaşmış.


Ne diyelim, kazancınız bol, yaratıcılığınız daim olsun ustalar.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir