6 Ekim 2005 03:06

Stone, Moss'u savundu

Sharon Stone'dan Moss hakkında açıklamlar

Temel İçgüdü'nün seksi oyuncusu Sharon Stone, Kate Moss'u savundu. Stone, Arizona'da uyuşturucu üzerine bir rehabilitasyon kliniğinde bulunan Moss hakkında açıklamalarda bulundu.AP'nin haberine göre, 31 yaşındaki süpermodelin Londra'daki bir müzik stüdyosunda kokain kullanırken çekilen fotoğrafları Daily Mirror gazetesinde yayımlanmış sonrasında H&M, Burberry ve Chanel ile olan kontratları çalıştığı şirketlerin isteği üzerine fes edilmişti. Şunu da söylemeden geçmeyelim, bundan yaklaşık bir ay önce Londra'da Dalston'da bulunan Rio Cinema'da, Moss, erkek arkadaşı Pete Doherty'nin çaldığı rock grubunun video klip çekimlerine sabah saat 07:00 civarı gitmiş. Moss, pahalı bir 1.5 litrelik su şişesinden su içermiş gibi görünürken, daha sonra fark edilmiş ki sek votka içiyormuş. Aynı zamanda her 15 dakikada bir tuvalete gidip, burnunu çekerek geri dönmekteymiş.Moss açıklamasında yaptığı her şeyin bütün sorumluluğunu kendisinin üstlendiğini belirtmişti. Stone bu duruma karşı Moss'u savunan açıklamasında, Moss'u anladığını ve hayatının geri kalan döneminde toplumda saygın bir yer edinmek için verdiği çabayı saygı ile karşıladığını açıkladı.Stone, Moss'un uyuşturucu kullandığını rahatlıkla kabul edip, bunun bir hata olduğunu söyledikten sonra rehabilitasyon kliniğinde tedaviye gitmesinin bir süpermodel için çok zor ama aynı zamanda çok cesur bir davranış olduğunu belirtti.
Yorumlar
  • Kimin ne yaptığı, nasıl yaşadığı insanları pek ilgilendirmemeli

  • Johnny Depp bir de Kate moss benim için çok iyiydi derdi...HAH! çok iyiymiş.. bak görüyoruz kate moss'un ne olduğunu... İyiki aldırmış çocuğunu moss bak şimdi Johnny Kahrından ölürdü..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir