17 Ekim 2005 21:51

Stone'un Politik Western'i

Custer katliamı beyazperdede

Büyük İskender'in ardından 11 Eylül'de yaşananları beyazperdeye taşıyacağını duyurduğumuz Oliver Stone şimdi de politik bir westerne el attı. Amerikan tarihinin en kanlı hikayelerinden biri olan Custer Katliamı, Evan Connell'in kitabından beyazperdeye uyarlanacak.IGN Filmforce'un bildirdiğine göre 1876'da yaşanan ve efsanevi komutan George Armstrong Custer'ın yol açtığı olaylar sonucunda kızılderilerinin bir alay dolusu askeri öldürmesiyle sonuçlanan katliam Son of the Morning Star adıyla beyazperdede boy gösterecek.Oscarlı yönetmen aynı hikayeye daha önce de el atmış ve Michael Blake'in Custer üzerine yazdığı romanı Marching of Valhalla'yı uyarlayacağını duyurmuştu. Brad Pitt'in başrolüne düşünüldüğü film projesi sonradan iptal edilmişti ancak hikayeden vazgeçmeyen Stone bu sefer kararlı görünüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…
Yorumlar
  • Mümkünse Stone tavrına, tutumuna uygun bir şey olsun, saldırgan olsun, inatçı olsun, polemikler yaratacak bir şey olsun, sevmesek bile saygı duyacağımız bir şey olsun, ikinci bir Alexander olmasın, bir NAtural Born Killers olsun, bir Born On The Fourth of July olsun.. . :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir