20 Kasım 2006 12:24

Suç ve Aile

Cronenberg, yeni filmi için aileyi genişletiyor!

David Cronenberg, Şiddetin Tarihçesi ile birlikte daha klasik bir sinema yapmaya başladı. Beden ve teknoloji gibi konular üzerine eğilen sarsıcı filmlerinin yerini, iyi çekilmiş suç filmleri almaya başladı. Şiddetin Tarihçesi'nde mutlu bir yaşam süren bir ailenin suç dünyası ile karşılaşmasın ardından yaşadıklarını anlatan Cronenberg, şimdi de organize işlerle uğraşan bir aileye al atıyor!Eastern Promises, genç bir kızın ölümünü araştıran iyi niyetli hemşire Naomi Watts'ın Londra'daki araştırmaları ile başlayacak. Güzel oyuncu yavaş yavaş seks trafiğini kontrol eden Rus mafyasını ve onun liderlerinden Viggo Mortensen'i keşfedecek!Filmde, Mortensen ve Watts ile birlikte usta oyuncular Armin Mueller-Stahl ve Sinead Cusack rol alacak. Ayrıca Polonyalı yönetmen Jerzy Skolimowski de olayları araştıran yetkili polis olarak kamera önüne geçecek...Klasik bir Cronenberg filmi olmasa da, kısa sürede klasikleşecek bir suç filmi ortaya çıkacağına şüphe yok!
Yorumlar
  • Şiddetin tarihçesine hakikaken bayılmıştım, çok sağlam bir filmdi. Bu naomi wattslı projeyide zaten 3 ay öncesinden takipe almıştık yeni katılan oyunculara başarılar dilemekten ve filmi heyecanla beklemekten başka bir şey söyleyemiyorum.

  • beni heyecanlandıran bişey merakla bekliyorum eminim çok güzel olucak yanılmam umarım...

  • Cronenberg'den güzel bir yapım bekliyorum. Şiddetin Tarihçesi beklediğimin altında çıkmıştı.

  • sinema tarihine çok üstün yapıtlar kazandıran bir yönetmenin her film projesi ilgiyi hakeder . aynen bunun gibi

  • Heyecan içinde bekliyorum bu projeyi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir