25 Eylül 2009 10:12

Süper Ajan K9

Yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı uzun metraj sinema filminin çekimleri sürüyor...

Senaryosunu Duygu Gelbal'ın yazdığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı, yapımcılığını ise Elita Film'in gerçekleştirdiği Süper Ajan K9 adlı uzun metraj sinema filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Dünyadaki teröristlerin paralarını işleten Deşifre (Cengiz Küçükayvaz) Pentagon'dan çok tehlikeli bir virüs çalar. Tüm plânlarını ise, NATO zirvesi üzerine kurar. Virüs NATO toplantısından bir gece önce yapılan gizli bir operasyonla su şişelerinin içine enjekte edilir. NATO toplantısının olduğu gün virüs, suyu içen delegelere geçer. İnsanların başka şekillere girmesine neden olan virüs, delegelerin bazılarının kurt adam, bazılarının ağaç, bazılarının kadın olmasına neden olur, bazıları da renk değiştirir. Bunun üzerine tüm dünya bu olayla ilgilenir. Dünyanın çeşitli yerlerinden olayı çözmeye anti terör uzmanları gelir. Deşifre her şeyin istediği gibi gideceğine eminken karşısında Ayşe Kosavalı (Didem Erol) ve Süper Ajan K9 (Melih Ekener)'i bulur.
Yorumlar
  • kendi yazdigim yoruma edit olarak yaziyorum. daha once yazdigimi unutun hakikaten cok kotu cikti turk filmine destek cıkmak ama bununla degil... sorry didem

  • hayatımda çok kötü film gördüm ama hiç bu kadar berbat işe yaramaz bir rezalet görmedim.Harcanan paraya boşa giden zamanınıza yazık.

  • hikayesine bakılırsa cok komik bir film. Turk sinemasının yukselisinde bizlerinde destek olup izlemesi gerekir diye dusunuyorum ssonucta yakında vizyona girecek olan "get smart" filmine guleceksek buna da guleriz. Nihayetinde Anne Hathaway in karsısında Didem Erol var Yabana atılmaz. Turkiyenin en seksi kadını o "didem"

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir